Trendy w biżuterii jesień/zima 2019/2020

Prawda jest taka, że to dzięki biżuterii stylizacje są kompletne. To biżuteria dodaje charakteru, podkreśla kobiecość i osobowość. Sprawia, że nawet najprostsze stylizacje nabierają blasku. Jedna sukienka – kilka rodzajów dodatków i za każdym razem kobieta może wyglądać inaczej. A jaka biżuteria będzie modna jesienią i zimą 2019/2020? 

Im większe tym lepsze… kolczyki

Obowiązujące trendy to przepych, ekstrawaganckie kształty i efektowny wygląd. Biżuterię w tym sezonie musi być widać. Duże, a nawet bardzo duże kolczyki koła, łańcuchy, naszyjniki i sznury pereł. Łączymy style i bawimy się nim. Minimalizm odchodzi w zapomnienie. Wśród trendów jesień/zima 2019 znajdują się duże, geometryczne kolczyki, ale w dalszym ciągu pozostaje miejsce na styl boho, czyli kolczyki z piórkami i kolczyki chwosty. Zachwycają etnicznym wyglądem, dodatkiem sznurków i piór oraz różnorodnymi kolorami. 

Im większe tym lepsze… naszyjniki

Ta sama zasada – musi być duże – obowiązuje w kwestii ozdób na szyję. Modne do tej pory cienkie łańcuszki zastępują grube, wyraziste łańcuchy. To co do niedawna było passe, czyli biżuteria noszona na ubraniu znowu wraca do łask. Golf, na którym nosi się wyrazisty naszyjnik, czy bransoletki na rękawie swetra stają się mega trendy w tym sezonie. Grube, masywne łańcuchy w kolorze złota próbują wygrać batalię z popularnymi do tej pory minimalistycznymi łańcuszkami, bizantyjskimi monetami i muszelkami. Czy mają szansę wygrać?

Powrót do klasyki… perły 

Na szczęście w tym całym szaleństwie znalazło się miejsce dla ponadczasowej klasyki, jaką są perły oraz sztuczne, kolorowe kamienie i szkiełka. Jeżeli nie lubisz przepychu i ekstrawagancji w biżuterii perły będą świetnym dodatkiem. Subtelnym, delikatnym, ale jednocześnie nowoczesnym. Perłowe kolczyki, perłowe naszyjniki, perłowe bransoletki, to biżuterią, która na nowo skrada nasze serca.  

Chockery nadal z modzie

Chockery pokochały kobiety już w poprzednim sezonie. Występują w formie aksamitnej tasiemki, delikatnego rzemyka, grubego skórzanego paska lub w wersji glamur – wysadzane cyrkoniami. Niektóre wersje chockerów ozdobione są dodatkowo łańcuszkiem, który tworzy z tasiemką spójną całość. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *