Biżuteria Madlin

Nazywam się Magdalena Kubiak. Jestem kobietą o wielu twarzach, tak samo jak każda z Was. Dlatego, aby wyrazić siebie postanowiłam zacząć tworzyć biżuterię artystyczną.
Swoją przygodę z handmade zaczęłam w 2007 roku.
Nieustannie poszukując nowych wzorów i inspiracji zaglądam w różne rejony świata. Bo każda kobieta ma prawo dobrze wyglądać, czy to w zatłoczonym warszawskim metrze, czy obserwując zachód słońca nad morzem Egejskim.

Tworzę biżuterię handmade, która cechuje się niepowtarzalnością.

Biżuteria artystyczna podkreślająca kobiecość

Oprócz autorskiej biżuterii oferuję także inne dodatki przeznaczone zarówno do noszenia na co dzień jak i na wyjątkowe okazje. Jej zadaniem jest podkreślenie kobiecości każdej z nas. Ta biżuteria powinna sprawić, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Jaką biżuterię artystyczną znajdziesz w mojej ofercie?

Biżuteria Madlin w liczbach

  • 2 pokazy mody
  • 4 przeprowadzone warsztaty tworzenia biżuterii
  • 13 lat na rynku
  • Ponad 10 000 niepowtarzalnych wzorów biżuterii
  • Ponad 101 000 Klientów

Tworzenie biżuterii to moja pasja, z której nie potrafiłabym zrezygnować. Jako rękodzielnik dopieszczam każdą wytworzoną rzecz, ale jednocześnie chcę, aby moja biżuteria była przystępna cenowo.

Autorska biżuteria to nie wszystko

Oprócz tworzenia autorskiej biżuterii współpracuję także z rękodzielnikami, którzy tworzą biżuterię na moje zlecenie oraz z polskimi hurtowniami. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną: madlin.sklep@gmail.com

Znajdź mnie na Facebooku