Jaką biżuterię nosić do czerwonej sukienki?

Czerwona sukienka to odważny, entuzjastyczny i wyrazisty wybór na wieczorne wyjście lub specjalne wydarzenie. Mówi się, że kolor czerwony reprezentuje cechy takie jak moc, siła, energia, podekscytowanie i pasja. Kobiety w czerwieni na długo pozostają w pamięci. Ale jaką biżuterię dobrać do czerwonej sukienki?

Noszenie czerwonej sukienki sprawia, że wydajemy się atrakcyjniejsze, bardziej czarujące i seksowne. Co więcej, ponieważ czerwony to kolor miłości, uważa się, że osoba nosząca ten strój będzie przyciągać do siebie inne osoby. Czy wiesz, że istnieje coś takiego jak “efekt czerwonej sukienki”? Sugeruje on, że osoby ubrane w czerwień są bardziej atrakcyjne niż osoby, które stawiają na inne kolory. Zjawisko to zostało dodatkowo poparte niektórymi badaniami, które dowiodły, że kolor czerwony podświadomie sygnalizował płodność kobiet.

Dobór biżuterii do odważnej czerwonej sukienki nie może być przypadkowy. Dodatki nie mogą przykryć szałowej kreacji. Nie mogą również wyglądać tanio i tandetnie. 

Biżuteria w kolorze złota do czerwonej sukienki

Najczęściej wybieraną biżuterią do czerwonej sukienki jest ta w kolorze żółtego złota. Zarówno czerwony, jak i złoty kolor emanują ciepłym tonem i mają naturalny i atrakcyjny wygląd w połączeniu ze sobą, dzięki czemu ten duet jest popularnym połączeniem. Rzuć okiem na swoje ulubione celebrytki. Szybko zauważysz, że często łączą czerwoną sukienkę ze złotą biżuterią. Złoto może być uzupełnione błyszczącymi cyrkoniami lub perłami. Te dodatki sprawią, że uzyskasz dodatkowy efekt blasku. Kolor złoty świetnie komponuje się z czerwienią i dodaje trochę honoru tym, którzy go noszą. Pamiętaj jednak aby zachować równowagę. Jeśli Twoja sukienka jest niezwykle żywa, nie zakładaj zbyt dużej ilości biżuterii.

Biżuteria w kolorze srebra do czerwonej sukienki

Do czerwonej sukienki pasuje również srebro. Chociaż srebro jest chłodne, czasami może dodać ekscytującego, kontrastowego wyglądu w połączeniu z cieplejszym odcieniem, takim jak czerwień. Wybierz srebrny naszyjnik lub perły wykończone w kolorze srebrnym. Sprawisz tym samym, że Twoja stylizacja będzie wyglądała modnie i szałowo. 

Jaką biżuterię wybrać do sukienki oprócz złota i srebra?


Z kolorem czerwonym świetnie komponują się dodatki w kolorze czarnym, dlatego czarna biżuteria będzie idealnym połączeniem do czerwonej sukienki. Ważne jest to, aby zachować prostotę i minimalistyczny styl. Wybierz prosty naszyjnik z koralików lub załóż czarne kolczyki. Całość możesz wzbogacić pierścionkiem elastycznym z koralików, które będą pasować do naszyjnika lub kolczyków. Postaraj się, aby całość wykonana była w podobnym stylu. Brak spójności sprawi, że będziesz wyglądać dziwnie i niemodnie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *