Jak łączyć srebrną i złotą biżuterię? 5 wskazówek

Zastanawiasz się jak łączyć biżuterię złotą i srebrną, nie wyglądając na modowa wpadka? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Krąży mit, że mieszanie biżuterii złotej i srebrnej nie jest dobre. Ale obecnie modna jest dość elastyczna i również łączenie biżuterii złotej i srebrnej jest czymś na co możesz sobie pozwolić. Ważne jest tylko, aby nie popełnić podstawowych błędów, aby cieszyć się uroczym i niepowtarzalnym wyglądem.

Będziesz mile zaskoczona wiedząc, jak wspaniale wygląda łączenie i dopasowywanie biżuterii, jeśli potrafisz we właściwy sposób stworzyć dobrą kombinację złota i srebra.  

Jak więc łączyć i dopasowywać złotą i srebrną biżuterię? Oto 5 praktycznych wskazówek:  

1. WYBIERZ CENTRALNY ELEMENT, KTÓRY CHCESZ ŁĄCZYĆ

Pierwszą wskazówką, jak łączyć i dopasowywać biżuterię złotą i srebrną, jest wybranie centralnego elementu, który będzie przyciągał wzrok i dodanie do niego akcesoriów.  

Centralnym elementem może być wszystko, od ciężkiego naszyjnika po masywną bransoletkę, dużą obrączkę ślubną lub błyszczący zegarek czy długie wiszące kolczyki, w zależności od tego, co przykuwa największą uwagę.  

Wszystkie inne elementy biżuterii powinny uzupełniać Twój centralny element. Małe bransoletki i pierścionki, które mają identyczny lub dopełniający się ton, można nosić z dużym złotym zegarkiem. Możesz również dopasować swój naszyjnik do małej uroczej bransoletki lub niestandardowego pierścionka.

2. NAŁÓŻ BIŻUTERIĘ, ABY SPRAWDZIĆ CZY POŁĄCZENIE SREBRA I ZŁOTA PASUJE DO SIEBIE

Inną wskazówką dotyczącą łączenia i dopasowywania biżuterii jest ułożenie warstw złotej i srebrnej biżuterii zgodnie z wymiarami i grubością. Możesz układać naszyjniki, łącząc długie elementy z krótszymi.   

Ciężkie bransoletki można łączyć z cieńszymi lub prostymi bransoletkami. Podobnie możesz połączyć złote i srebrne bransoletki z ciężkimi pierścionkami lub zegarkami z dużą tarczą.  

Należy uważać na to, aby nie przesadzić. Nigdy nie nakładaj zbyt dużo biżuterii. Często prosty i dyskretny wygląd jest o wiele lepszy.  

3. UŁÓŻ SWOJĄ BIŻUTERIĘ W STOS

Jednym z najnowszych stylów noszenia biżuterii jest układanie jej w stos. Najlepszą rzeczą w tym trendzie układania się w stosy jest to, że nie ma żadnych zasad. To kolejny świetny sposób na mieszanie i połączenie złota i srebra.

Jeśli układanie bransoletek i naszyjników warstwowych nie jest twoją rzeczą i sprawia, że ​​czujesz się przytłoczony, powinieneś spróbować stylizacji pierścionków, które są wygodniejsze i wygodniejsze.  

Biżuteria układana w stosy to popularne zjawisko. Bardzo często stosowane w odniesieniu do pierścionków. Podczas układania pierścionków nie ma ograniczeń i możesz nawet nosić dwa lub trzy pierścionki na tym samym palcu.  

Nie ma znaczenia, ile pierścionków nosisz. Brzmi całkiem prosto i niesamowicie, prawda? 

4. JAK MIESZAĆ ZE SOBĄ BIŻUTERIĘ ZŁOTĄ, SREBRNĄ I INNĄ? 

Kolejną świetną wskazówką dotyczącą mieszania i dopasowywania biżuterii jest mieszanie różnych metali. Nie musisz już ograniczać się do jednego koloru metalu ze względu na nowe trendy w modzie.  

Mieszanie i dopasowywanie metali ze srebra, brązu, diamentu, różowego złota lub białego złota to realne opcje dla Twojego wyglądu.  

Aby dopełnić wygląd i nadać mu bardziej żywy charakter, zaleca się łączenie jak największej ilości metali.

Mieszanie biżuterii złotej i srebrnej jest najlepszym wypróbowanym i przetestowanym połączeniem, ale możesz wypróbować wszystkie różne kombinacje, aby znaleźć to, co pasuje do Twojego stylu.  

5. JAK ŁĄCZYĆ ELEMENTY BIŻUTERII W RÓŻNYCH KOLORACH?  

Jeśli chodzi o mieszanie i dopasowywanie biżuterii złotej i srebrnej, ostatnią wskazówką jest dodanie do kombinacji pięknych zestawów kolorowej biżuterii. Jeśli zdecydujesz się po prostu trzymać się zwykłych metali, nawet jeśli są one zmieszane, cały wygląd może nie być tak atrakcyjny.  

Dlatego nie należy obawiać się wkomponowania kolorowego elementu w połączenie biżuterii ze złota i srebra. To wzbogaci i sprawi, że Twoje ubrania będą wyglądać ekscytująco i modnie.  

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, spróbuj dodać kolorową bransoletkę i stwórz wspaniały wygląd, który pobudzi wyobraźnię.  

Proces mieszania i dopasowywania złotej i srebrnej biżuterii lub metali może być onieśmielający, ale gdy zaczniesz się nim bawić, może to być zabawne. Po zebraniu wszystkich elementów biżuterii kombinacje mogą być nieskończone.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *