Drewniane kolczyki – ponadczasowy powrót do natury

W poszukiwaniu koloru, niebanalności, bliskości z naturą i piękna. Tworzone ręcznie z klonowego drewna, które niesie siłę zaczerpniętą wprost z leśnych przestrzeni. Eleganckie i nieoczywiste, które wydobędą charakterność i „pazur” drzemiące w kobiecym pięknie. Drewniane kolczyki to elementy, których obecność w naszych szkatułkach biżuteryjnych jest obowiązkowa. Dlaczego warto mieć w swojej kolekcji właśnie takie kolczyki? 

Od wieków cechą nieodłączną kobiet było dążenie do podkreślenia walorów, wydobycia piękna, ekspozycji tego, co sprawia, że męskie spojrzenia podążają właśnie za nimi… Biżuteria to odpowiedź na wiele wyzwań – złota, srebrna, zdobiona naturalnymi kamieniami, plastikowa, wyszywana lub robiona na drutach lub szydełku. 

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni od najdalszych wieków sięgali po biżuterię, której zadaniem było zwrócenie uwagi otoczenia, podkreślenie swojej pozycji lub walorów. Dziś biżuteria tworzona głównie dla pań ma za zadanie podkreślić naturalne piękno, nadać szyku lub niepowtarzalnego charakteru. Biżuteria jest nieodłącznym elementem każdej stylizacji i sprawia, że właścicielka czuje się absolutnie wyjątkowo i kobieco. Biżuteria też jest elementem, który pozwala zamanifestować coś, co jest dla nas bardzo ważne, uzupełnia wizerunek o niebanalne dodatki, które pokazują więcej, niż mogłoby się wydawać.

Sprawdź ciekawe komplety biżuteryjne dostępne na Madlin.

Ciekawą propozycją są zwłaszcza takie elementy biżuteryjne, które powstały wprost z miłości do piękna i natury, wykorzystują naturalne zasoby – kruszce, rośliny, owoce czy drzewa… A wyjątkowo interesującą opcją są drewniane kolczyki, które od dawna już manifestują swoją obecność w biżuteryjnym świecie i wciąż są top! 

Kolczyki stworzone z miłości do natury

Kolczyki, których bazą jest drewno, to przede wszystkim ukłon w stronę matki natury. Pragniemy zachować jej najcenniejsze dzieła, jakim są drzewa, tylko dla siebie. Fragment w postaci kolczyków, możemy mieć zawsze przy sobie, by podkreślić swoje przywiązanie do naturalnego piękna, siły natury i tego, co pierwotne oraz dziewicze. W Madlin postawiliśmy na bogatą kolekcję takich drewnianych kolczyków, by dać wyraz naszemu podziwu do energii skrytej w drewnie.

Drewniane kolczyki to odważna propozycja dla pań, którym magia zaklęta w naturze, dodaje energii i napędza do podejmowania codziennych wyzwań. Drewno, na które postawiliśmy przy tworzeniu tej biżuterii w Madlin jest symbolem płodności i łącznikiem pomiędzy światem ziemskim i tym, co nadprzyrodzone, metafizyczne. Pełne tajemniczości, ale też spokoju i harmonii drewno może towarzyszyć ci w zmaganiach z codziennością, ale też sferą psyche, czasem trudną do pojęcia. 

Kolczyki z drewna stworzyliśmy z miłości do natury i zaklętej w niej nieziemskiej sile, by dać kobietom moc do stawiania czoła wyzwaniom, przeciwnościom i przeszkodom. To też nasz manifest przeciwko sztuczności, nienaturalności, promocji działań wbrew planecie i środowisku! Wierzymy, że piękno drewna, w opozycji do plastiku, broni się przyjaznością środowiskową. 

Eko, etno i elegant – drewniane kolczyki w wielu odsłonach

Ekologia – to jeden z głównych celów, które obraliśmy w Madlin tworząc naszą wyjątkową biżuterię. Drewniane kolczyki są absolutnym podbiciem kobiecego piękna, elementem, który wydobywa charakter, „pazur” i dzikość z delikatnej urody, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi środowiskowej. Biżuteria, którą oddajemy w twoje ręce, jest tworzona z poszanowaniem natury, z dbałością o nieszkodzenie planecie, na której żyjemy. Kwestie niskoemisyjności są dla nas bardzo ważne, więc ze szczególną uwagą podejmujemy decyzje związane z wyborem surowców, które wykorzystujemy w naszych produktach. 

Drewniane kolczyki nawiązują stylistyką do nurtu etno, który koresponduje ze stylem zaczerpniętym z plemion afrykańskich, słowiańskich, azjatyckich czy indiańskich. Więc jeśli w swoich codziennych outfitach nawiązujesz do egzotyki typowej dla Afryki lub słowiańskiej tajemniczości czy indyjskiej fullcolourowości, to idealnie trafiłaś. Drewniane kolczyki perfekcyjnie uzupełnią twoje codzienne looki i zadbają o etno minimalizm lub egzotyczny miszmasz. 

Elegancja to także nieodłączny element drewnianych kolczyków. Dzięki swojemu szlachetnemu pochodzeniu wyglądają na kompletne, pełne. To sprawia, że dzięki nim całość komponuje się schludnie, przemyślanie i po prostu elegancko. Drewno z racji swojej naturalności jest zawsze ponadczasowe, klasyczne i niebanalne. Takie połączenie z użytkowością pozwala na uczucie elegancji poparte siłą wprost z lasu. Na szczególną uwagę zasługuje też trwałość tych produktów i ich duża odporność na zniszczenia. 

Styl, na który warto postawić 

Z pewnością drewno to materiał, na który warto postawić w każdym wieku i w każdym czasie. Choć drewno bywa trudne w stylizacji, jest bardzo wdzięczne. Doskonale sprawdza się w codziennych outfitach, kiedy zależy ci na podkreśleniu swojego silnego charakteru, mocy sprawczej, energii zaczerpniętej z natury. Świetnie takie kolczyki komponują się z czernią w każdym wydaniu, ale też z etno wzorami. W odpowiednio dobranej kolorystyce świetnie odnajdzie się w stylu boho. 

Drewniane kolczyki to nieoczywista i nienudna propozycja dla każdej z pań. Świetnie odda tygrysią naturę, dzikość serca i emocjonalność, ale też odwagę i niezależność, na której nam bardzo często zależy. 

Kolczyki wykonane z drewna to też ciekawa propozycja na prezent. Z pewnością mnogość kolorów i wzorów, które w Madlin jest dostępna, sprawi, że podarujemy wyjątkowej osobie to, czego nie ma jeszcze w swojej kolekcji. Takie kolczyki idealnie sprawdzą się jako niezobowiązujący drobiazg w ramach podziękowania lub z sympatii, ale też świetnie odnajdą się jako wyszukany prezent urodzinowy lub z okazji Dnia Matki. 

Zainspiruj się:

Życie w kolorze w drewnianych kolczykach 

Paleta nasyconych barw, moc kolorów i energicznych odcieni – jeśli tak mogłabyś określić swoje życie, to z pewnością wśród kolekcji drewnianych kolczyków Madlin znajdziesz coś idealnego dla siebie. Szlachetne drewno pokryliśmy najwspanialszymi kolorami, które mogą stanowić uzupełnienie fullcolour stylizacji lub kontrastować z monochromatycznym strojem. W każdym wydaniu zaprezentują się doskonale. 

Drewniane kolczyki w takich żywych odcieniach to też iskierka pozytywnej energii w szarej przestrzeni. Doskonale takie kolczyki sprawdzą się z grubymi, zimowymi swetrami, którym nadadzą lekkości i wiosennego luzu. Wybór intensywnych kolorów biżuterii świadczy też o ogromnej sile, odwadze i awangardzie, więc z pewnością zostanie docenione przez twoje otoczenie. 

Unikatowe, oryginalne i ponadczasowe – takie właśnie są drewniane kolczyki od Madlin. To inwestycja w twój niepowtarzalny wizerunek, wyjątkowy charakter i absolutnie świeże spojrzenie na swoją szafę! Takie drewniane kolczyki dopełniają stylizacje, czasem nawet zmieniają jej charakter, nadają luzu, dystansu, energii, a czasem wręcz artyzmu. To też świetna propozycja, jeśli planujesz wprowadzić do swojej garderoby nowy kolor, ale wciąż nie jesteś pewna, czy dobrze będzie prezentował się z twoim typem urody. Kolczyki są elementem najbliższym twarzy, więc od razu będziesz w stanie ocenić, na ile dany kolor do ciebie pasuje. 

Spójrz na świat w innym kolorze. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie drewniane kolczyki, które są u nas dostępne, zajrzyj koniecznie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *