Wiszące kolczyki z motywem kwiatów synonimem kobiecości

Przede wszystkim efektowne, eleganckie, niepowtarzalne – w poszukiwaniu kolczyków idealnych… Jaka biżuteria jest w stanie oddać delikatność, ale jednocześnie też siłę, które są skryte w kobiecej naturze? Naszą propozycją są wiszące kolczyki z motywem kwiatowym, które podkreślają wszystkie atuty kobiecego piękna, ale jednocześnie wskazują na pewną nieoczywistość, na niedopowiedzenie, na dzikość serca. Sprawdźmy, dlaczego warto w swojej kolekcji mieć takie kwiatowe kolczyki! 

Kobiety są silne, niezależne, wytrwałe i konsekwentne. Fajterki, które każdego dnia łączą tak wiele aktywności, że nie sposób ich wymienić. Przy tym panie są niezwykle kobiece, eleganckie, wykazują się niebywałą gracją, swobodą, delikatnością… Warto, by biżuteria, którą kobiety uzupełniają swoje codzienne stylizacje w pełni odzwierciedlała ich naturę, ten miraż siły i subtelności. Panie potrzebują biżuterii, która będzie połączeniem ich zaradności, sukcesów, operatywności z wrażliwością oraz delikatnością, która leży w naturze kobiet. 

Madlin mając na uwadze te wszystkie elementy, doskonałą znajomość wielowymiarowości kobiecego charakteru proponuje wiszące kolczyki z kwiatowym motywem. Z pewnością wiele pań odnajdzie w naszej kolekcji wiele modeli, które doskonale będą korespondowały z ich ogromem aktywności, które podejmują na co dzień. 

Takie kwiatowe kolczyki znajdziesz tutaj

Kwiaty jako synonim kobiecości 

Czerwone są symbolem namiętności i pożądania. Są pełne miłości, porywczości, siły. Białe symbolizują delikatność, niewinność i czystość. Mówią o czystości uczuć, uczciwości i przywiązaniu. Różowe są pełne wdzięczności, dziewczęcości, uroku, a żółte symbolizują zazdrość. 

Goździki to kwiaty, które mówią o zauroczeniu, a róże już są pewne i mówią o miłość, a także o stałości uczuć. Żonkile wskazują na wdzięczność i zrozumienie, a frezje nawiązują do przyjaźni, relacji pełnych ciepłych i dobrych uczuć. 

Cała paleta emocji, uczuć, nastrojów i charakterów – dokładnie tak, jak w przypadku kobiet. Natura pań jest złożona – pełna dobra, miłości, ciepła, cierpliwości i spokoju, troski, ale też woli walki, odwagi, siły, niezależności! Mix takich emocji, uczuć i cech charakteru zasługuje na gadżety, które będą podkreślały to, na czym nam najmocniej zależy. Idealnym dodatkiem będą tutaj długie, wiszące kolczyki z motywem kwiatów, które jak w lustrze odzwierciedlą bogatą – kobiecą naturę. Podkreślą one sensualność, wrażliwość, ale też pokażą odwagę i nieoczywistość. 

Kwiatkowe kolczyki to wyraz ogromnego szacunku do kobiecego piękna i połączenie go z naturalnością, siłą pochodzącą wprost z łona natury i wyrazem najwyższego rodzaju delikatności. Kolczyki z motywem kwiatowym to wyjątkowy kobiecy gadżet, który będę doskonałym uzupełnieniem wielu – na pozór „męskich” stylizacji, w których bazą są garnitury, koszule o męskich krojach, często oversize. 

Wiszące kolczyki kwiatki hand made dla każdej z pań

Kwiatowe kolczyki dostępne w Madlin są wykonywane ręcznie, z dbałością o każdy szczegół tak, by wyglądały doskonale, były trwałe i eleganckie. Motyw kwiatów jest absolutnie zachwycający, przyciąga wzrok rozmówców, koncentruje uwagę na właścicielce, doskonale prezentuje się z mnogością kolorów i różnymi stylami ubioru. Fakt, że kolczyki te zostały wykonane ręcznie, świadczy o wyjątkowej precyzji i drobiazgowości tej biżuterii. 

Motyw kwiatów jest ponadczasowy, doskonale pasuje kobietom w każdym wieku. Zawsze dodaje uroku, dziewczęcości lub podkreśla kobiece atuty. Kolczyki z kwiatami są bardzo efektowne, z daleka niektóre modele wyglądają tak, jakby były tworzone z żywych kwiatów. Fakt, że kolczyki te są tworzone ręcznie, nadaje im unikatowości, sprawia, że ich wartość staje się coraz większa. 

Biżuteria hand made jest w ostatnim czasie wybitnie doceniana. Madelin jest marką, u której podstawą jest indywidualne podejście do każdego kompletu biżuterii. Nad wyraz istotne jest dla nas tworzenie takiej biżuterii, która zachwyca, wzbudza podziw, jest czystym pięknem. Kolczyki kwiatki są wyjątkowym elementem naszej działalności, więc szczególnie zachęcamy do zapoznania się z tym asortymentem. 

Wiszące kolczyki na co dzień czy od święta?

Poranki w biegu, praca, zakupy, zabawa z dziećmi, siłownia – czy wiszące kolczyki to dobry wybór na co dzień? Można się nad tym tematem pochylić, zważywszy na wyjątkowo szybkie tempo życia, ale wiemy, że nasze klientki cenią sobie piękno, elegancki wygląd, więc taka biżuteria zwykle sprawdza się nawet na co dzień. 

Jak to możliwe? Kolczyki, które tworzymy są lekkie, niektóre modele są tak delikatne, że zaraz po założeniu zapominamy o tym, że je na sobie mamy. Są starannie wykonywane z materiałów, które nie są problematyczne – nie zaczepiają się, nie ciągną. Bardzo dbamy o wygodę i wysoką funkcjonalność naszej biżuterii. 

Co więcej, takie kolczyki świetnie prezentują się w codziennych stylizacjach. Sprawdź koniecznie:

Kolczyki z motywem kwiatowym to także świetna propozycja, gdy wybieramy się na ważną uroczystość. Nawet wiele panien młodych, których ślub jest w stylu boho lub etno, decyduje się na odważne kwiatowe kolczyki, które idealnie korespondują z białymi, długimi sukniami. Przykładem takich kolczyków jest komplet wiszących kwiatów z kolorze ecru z perełkami. Natomiast do długich wieczorowych kreacji komplet kryształowych kolczyków-kwiatów będzie zachwycającym wyborem. 

Biżuteria z motywem kwiatowym już od wielu lat króluje na czerwonym dywanie podczas gali rozdawania nagród filmowych czy muzycznych. Wiele gwiazd m.in. Madonna, Penelope Cruz czy Rihanna sięga po kwiatowy motyw w swoich wieczornych stylizacjach. Trzeba przyznać, że kwiaty na czerwonym dywanie zawsze prezentują się doskonale. 

Kolczyki kwiatki to kobiecość w najczystszej postaci 

Kolczyki kwiaty – wiszące są esencją kobiecości. Z pewnością dodają uroku, ale też podbijają stylizację naturalnym akcentem, który podkreśla istotę i wagę natury. Takie kwiatowe kolczyki prezentują się świetnie zarówno w roli prezentu dla ukochanej kobiety, jak i drobnej przyjemności, na które same pragniemy sobie pozwolić. 

Wiszące kolczyki to ponadczasowy hit w kobiecej garderobie. Nie może ich zabraknąć w wieczornych stylizacjach.  Ogromną zaletą takiej biżuterii jest dodanie pewności siebie, odwagi i siły, bardzo często panie w takiej biżuterii zyskują jeszcze więcej gracji i powabu, więc warto je mieć w swoich biżuteryjnych kolekcjach. 

Z pewnością motyw kwiatów jest chętnie pojawiającym się motywem wśród biżuterii, a to za sprawą swojej bogatej symboliki oraz doskonałego dopasowania do kobiecej urody. Można rzec, że kobieta i kwiaty to połączenie idealne! 

Zobacz też bogatą propozycję pięknych naszyjników od Madlin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *