Ciekawe rzeczy, które Twoja biżuteria mówi o Tobie

Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale twoja biżuteria mówi o tobie wiele rzeczy. Być może wydaje ci się, że po prostu dodajesz akcesoria do swojego ubioru. W rzeczywistości biżuteria, którą nosisz bardzo dużo mówi Tobie. Sprawdź moją listę i daj znać, co myślisz.

Duża, wyrazista biżuteria

Jeśli lubisz nosić dużą, jasną i błyszczącą biżuterię: kolczyki koła, wyraziste naszyjniki, ekstrawaganckie pierścionki czy długie wiszące indyjskie kolczyki – jest kilka rzeczy, które Twoja biżuteria mówi o Tobie. Po pierwsze, jesteś odważną osobą, która ma silną wolę i nie ma nic przeciwko, aby być w centrum uwagi. Masz dużo pewności siebie i nie boisz się wyjść i cieszyć się otaczającym cię światem, bez względu na to, co myślą o tobie inni ludzie. Zapewne jesteś wesołą, towarzyską i pełną życia dziewczyną. Ludzie bardzo Cię lubią i akceptują. 

Biżuteria artystyczna

Jeśli masz tendencję do skłaniania się ku artystycznej biżuterii, możesz być nowoczesną dziewczyną, która uwielbia ręcznie robione przedmioty. Obejmuje to duże, kolorowe wzory biżuterii, biżuterię z tkaniny i prawie wszystko, co ręcznie robiono. Prawdopodobnie lubisz robić rzeczy samemu i odzwierciedlasz to, wybierając to, co zrobili inni. Jesteś osobą otwartą i nieco szaloną. Doceniasz rękodzieło i włożone w nie serce. Lubisz wspierać innych. 

Biżuteria dopasowana kolorystycznie do ubioru

Moda na biżuterię, która pasuje kolorystycznie do ubioru nie jest niczym nowym. Jeśli chodzi o osobowość, biżuteria w dopasowanych zestawach zazwyczaj przemawia do osób bardzo zorganizowanych i bardzo odpowiedzialnych. Nic dziwnego, że wielu profesjonalistów decyduje się na noszenie biżuterii dopasowanej kolorystycznie. Złote bransoletki i naszyjniki z pasującymi kolczykami lub kompletny zestaw biżuterii perłowej podpowiadają innym, że bardzo zależy Ci na ich opiniach. Ludzie mogą szukać u Ciebie porad, bo lubią uczyć się od osób zorganizowanych.

Elegancka klasyczna biżuteria 

Niemal każdy kocha wygląd klasycznej elegancji. Pomyśl o delikatnych kolczykach w krętkach z błyszczącym klejnotem, bransoletce na łańcuszku, obrączce czy klasycznym pierścionku zaręczynowym. Jeśli wolisz proste, eleganckie elementy, które pasują do wszystkiego, prawdopodobnie wyznajesz tradycyjne wartości. Ludzie uważają, że Twój klasyczny gust w stylizacji jest imponujący i doceniają Twoją ciekawą, ale dyskretną osobowość. Twoja biżuteria sugeruje, że jesteś spokojnym człowiekiem i nie lubisz przerostu formy nad treścią.

Luksusowa biżuteria 

Jeśli kochasz markową biżuterię od luksusowych producentów, prawdopodobnie jesteś osobą, która przywiązuje dużą wagę do szczegółów we wszystkich aspektach życia. Nigdy nie zadowalasz się drugim miejscem i ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele. Nagradzasz siebie za twoje wysiłki, a ludzie podziwiają twoją wysoką samoocenę, a także uznanie dla lepszych rzeczy w życiu. Prawdopodobnie jesteś również doskonałą gospodynią.

Minimalistyczna biżuteria 

Eleganckie, nowoczesne elementy mają tendencję do przyciągania wzroku. Uwielbiasz fakt, że prosta biżuteria jest zarówno stylowa, jak i wszechstronna. Możesz lubić mieszane metale i odrobinę blasku, ale mnóstwo błyskotek naprawdę nie pasuje do Twojego gustu. Cenisz sobie wygląd polerowanego metalu i podobają Ci się ciekawe wzory biżuterii. Jeśli jesteś minimalistą, jeśli chodzi o biżuterię, prawdopodobnie doceniasz wszystko, co najlepsze w życiu, a także masz poczucie równowagi. Twoja osobowość jest przemyślana, a Twoje nawyki są uporządkowane. Emanujesz doczesnym urokiem pomimo swojej skromnej garderoby.

Kolorowa biżuteria

Jeśli zdecydujesz się na biżuterię kolorową, to też coś o Tobie mówi. Na przykład czerwony oznacza, że jesteś towarzyski, a różowy oznacza pasję. Żółty oznacza, że jesteś optymistą, niebieski oznacza współczucie, a zielony oznacza, że jesteś szczera. Jeśli masz tendencję do dopasowywania biżuterii do ubrania, prawdopodobnie wybierasz ubrania, które są zgodne z Twoimi cechami osobowości.

Teraz wiesz więcej o tym, co mówią o Tobie Twoje kolczyki, jak ludzie postrzegają Twój wybór naszyjnika i jaką wiadomość może wysyłać Twój ulubiony pierścionek! Możesz wpasować się w jedną z wyżej wymienionych kategorii, ale niekoniecznie. Jeśli chodzi o biżuterię, każdy jest tak wyjątkowy, jak wybrane przez siebie elementy.

  1. Ha! Coś w tym jest. Ja uwielbiam na codzień delikatną biżuterię, taka która nie rzuca się w oczy – i właśnie jestem raczej dyskretna i spokojna. Ala czasami lubię zaszaleć i kocham Wasze kolczyki kwiatki! Kupiłam jedną parę i przepadłam. Niby są duże, ale lekkie i zwiewne. Nie wyglądam też jak “po odpuście”. Super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *