Biżuteria z imieniem dziecka – pomysł na prezent

Wybór imienia dziecka to nie łatwa sprawa. Trzeba zdecydować czy imię ma być popularne, czy wręcz przeciwnie. Zastanawiamy się czy wybrane imię będzie pasować do dziecka. Czy spodoba się dziecku kiedy będzie już nastolatkiem. Sprawdzamy zdrobnienia. I czy ogólnie imię dobrze brzmi.

Kiedy się rodzi się dziecko jego imię staje się nieodłączną częścią nas. Wołamy dziecko po imieniu na placu zabaw, wypowiadamy imię dziecka, żeby zwróciło na nas uwagę, podpisujemy imieniem pierwszą wyprawkę do żłobka lub przedszkola.

Nic dziwnego, że spersonalizowana biżuteria z imieniem dziecka stała się w ostatnich czasach tak bardzo popularna. Największych hitem są bez wątpienia bransoletki przyjaźni z koralikami, na których znajdują się literki układające się w imię dziecka.

Biżuteria dziecięca – bransoletka z imieniem dziecka

Bransoletki na sznurku z imieniem dziecka to super szykowny model. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje na małe dziecięce nadgarstki i rośnie razem z nimi. Regulowane zapięcie bransoletki z imieniem dziecka sprawia, że w prosty sposób można dopasować ją do rączki. Jest również bezpieczna dla dziecka. Wykonana jest z bawełnianego sznurka i koralików, które są mocno na nim osadzone. Nie ma więc obawy, że bransoletka się zerwie, a dziecko połknie koraliki.

Bransoletka z imieniem dziecka – pomysł na prezent

Przez cały rok mamy wiele okazji do tego, by podarować dziecku bransoletkę z imieniem. Urodziny dziecka, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie – wszystkie te okazje są idealne, aby podarować dziecku ten uroczy upominek. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy będą zachwyceni bransoletką na sznurku ze swoim imieniem. Małe dziewczynki pokochają personalizowane bransoletki dla dzieci ze sznureczkami w kolorze czerwony, różowym i fioletowym. Chłopcy zapewne postawią na klasykę: czarny, zielony i niebieski. Zachwyt będzie gwarantowany!

Pomysł na prezent dla młodej mamy z okazji narodzin dziecka

Bransoletki z imieniem dziecka to genialny i unikatowy pomysł na prezent dla mamy nowonarodzonego dziecka. Narodziny dziecka to niesamowite przeżycie dla młodej mamy. Taki subtelny prezent będzie uroczym podarunkiem z okazji urodzenia dziecka. Bransoletki z imieniem plecione na sznurku są bardzo uniwersalne. Nie trzeba się więc przejmować, że nie będą pasować na nadgarstek. Są też bezpieczne dla mamy i dla dziecka. Bransoletki z imieniem dostępne są w różnej gamie kolorystycznej. Postaw na klasyczną czerń lub czerwień lub wybierz coś bardziej odważnego. Czerwona bransoletka na sznurku z imieniem dla dziecka może mieć również symboliczny wydźwięk ochronny. Czytaj więcej o mocy czerwonych bransoletek.

Bransoletki z imieniem dziecka to również super szykowny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki.

Pomysł na prezent na Dzień Taty – bransoletka z imieniem dziecka

Czy bransoletki z imieniem zarezerwowane są tylko dla dzieci i dla kobiet? Oczywiście, że nie! Bransoletka z imieniem dziecka to również genialny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca! Wcale nie jest powiedziane, że mężczyźni nie mogą nosić takich bransoletek. A dostępne w naszym sklepie propozycje są na tyle uniwersalne, że będą również pasować na męski nadgarstek. Wybierając bransoletkę z imieniem dziecka na czarnym sznurku jako oryginalny prezent, masz pewność, że będzie to strzał w dziesiątkę! Zaskocz młodego tatę niepowtarzalnym prezentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *