Biżuteria pod choinkę dla małej damy

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wraz z tradycją obdarowywania. Jak co roku, pojawiają się pytania związane z pomysłami na prezenty dla najbliższych. Jeśli zastanawiasz się co kupić dziewczynce i chcesz podarować coś innego niż zabawki, coś co może być używane przez długi czas, wybierz biżuterię. Poniżej przedstawione zostały pomysły na biżuterię dla dziewczynek. 

Kolczyki

Kolczyki to zazwyczaj pierwsza biżuteria, jaką otrzymują w życiu dziewczynki, nosić je mogą już kilkunastomiesięczne małe damy. Dla maluchów lepszym wyborem będą małe kolczyki, na które nie będą musiały bardzo uważać i które nie będą im przeszkadzały w licznych zabawach. Śliczne kolczyki w kwiatowych wzorach lub wkrętki róże, będą doskonałym pomysłem na prezent. Dla starszych dziewczynek można już wybrać inne modele. Kolczyki wiszące, w różnych ciekawych kształtach, z pewnością sprawią im wiele radości. Świetnie sprawdzą się kolczyki wkrętki, pasujące do wielu stylizacji. Taki prezent gwarantuje trafność decyzji i zadowolenie obdarowanej, może być używany długi czas.

Bransoletka

Każda dziewczynka uwielbia bransoletki, najbardziej te kolorowe i rzucające się w oczy. Mała dama używa ich do ozdoby jak i zabawy. Można wybrać krzykliwy model w pięknym intensywnym kolorze lub bardziej stonowany i delikatny. Dobierz rodzaj bransoletki do charakteru dziewczynki, którą obdarujesz, w ten sposób nie będzie wątpliwości czy jej się spodoba. 

Pierścionek

Pierścionek wybierz dla starszej dziewczynki, maluchy nie będą go nosić i istnieje ryzyko, że mogą go połknąć. Istnieje mnóstwo pierścionków dla dzieci, dlatego jeśli masz kłopot z wyborem może spróbuj czegoś wyjątkowego. Nasze pierścionki zrobione zostały z koralików, mogą pozytywnie zaskoczyć obdarowaną, są elastyczne, także nie będzie problemu z dopasowaniem. 

Ozdoby do włosów 

 Dziewczynki lubią się stroić, a co za tym idzie czesać w oryginalne, ładne fryzury. Dobrym pomysłem na prezent pod choinkę będą różnego rodzaju ozdoby do włosów. Podstawą każdej dziewczęcej fryzury są oczywiście spinki, na prezent nadają się te z ładnym ozdobami. Obok spinek najczęstszym elementem uczesania są gumki do włosów, tutaj lepiej wybrać naprawdę ładną, zwykła mała gumka nie przyniesie wiele radości. Odpowiednia powinna być taka:  https://madlin.pl/produkt/materialowa-gumka-do-wlosow-2, kolorowa i z ładną ozdobą, dobra na prezent. Z licznych dostępnych na rynku ozdób można zdecydować się także na opaskę do włosów. Element dopełniający fryzurę, to też dobry wybór na prezent dla dziewczynki. Ładna opaska dobrej jakości na pewno spodoba się każdej dziewczynce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *