Biżuteria na nadchodzące Andrzejki

Przypadające w noc z 29 na 30 listopada andrzejki są doskonałą okazją do dobrej zabawy, jaką gwarantuje puszczenie wodzy fantazji i zobaczenie, jakie atrakcje czekają na nas w przyszłości. A skoro o zabawie mowa, nie może zabraknąć niezbędnego elementu każdej stylizacji, czyli biżuterii. Po jakie dodatki warto sięgnąć, aby nadchodzący wieczór wróżb był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci?

Klasyczne kule

Lanie wosku, wróżenie z kart, wyścigi butów, wycinanie serc, losowanie karteczek z imionami wybranka lub wybranki serca to tylko niektóre propozycje aktywności cieszących się zainteresowaniem w andrzejkowy wieczór. Na ogół towarzyszy im potęgujący atmosferę tajemniczości półmrok. Kiedy pochylisz się nad kluczem, przez którego dziurkę będziesz przelewać wosk, i z zapartym tchem będziesz wypatrywać wyłaniających się kształtów, uwagę gości przyciągną klasyczne kolczyki typu kule lub zestaw, w skład którego wchodzi naszyjnik grona z kolczykami . W ciepłym świetle świec będą się pięknie prezentować, dodając naszej twarzy dostojnego blasku. Będą stanowiły stylowe dopełnienie niemal każdego ubioru. Idealnie skomponują się również z rekwizytem każdej szanującej się wróżki, czyli ze szklaną kulą, w której przy odrobinie szczęścia można zobaczyć obietnicę świetlanej przyszłości.

Łapacze snów

Jeśli marzyć i śnić, to tylko w andrzejki! Lekkości, wdzięku i kobiecości dodadzą Ci kolczyki nawiązujące do wywodzących się z tradycji Indian łapaczy snów . Łapacz snów to amulet, który wiesza się nad łóżkiem, by przechwytywał wszelkie koszmary i odsyłał je tam, skąd przyszły. Kolorowe piórka ożywią każdą wieczorową stylizację i dodadzą jej nieco indiańskiej egzotyki oraz szczypty magii.

Pokaż mi swoją dłoń

Andrzejkowe wróżby w dużej mierze opierają się na dostrzeganiu i interpretowaniu symboli. Uwagę uczestników tego typu imprezy przyciągają przez cały wieczór dłonie. I nie chodzi tu tylko o wróżenie z dłoni, tasowanie i odsłanianie kart czy manewrowanie kluczem podczas lania wosku. Możesz sprawić, że trudno będzie oderwać od nich wzrok dzięki zestawom kolorowych bransoletek z zawieszkami. Czy zdecydujesz się zaszaleć i pokusisz się o sięgnięcie po bransoletki w kolorze będącej hitem tego sezonu fuksji, czy też wybierzesz bardziej stonowane barwy, np. delikatny róż ? W imprezowy klimat idealnie wpasują się też zawieszki, np. gwiazdki.

Bez względu na to, czy wybierasz się na dużą imprezę, czy na kameralną domówkę, pomyśl o umileniu sobie jesienno-zimowych wieczorów uroczymi dodatkami w postaci biżuterii. Ciesząc oko piękną bransoletką, zmysłowym wisiorkiem czy dziewczęcymi kolczykami łatwiej patrzeć na to, co przyniesie przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *