Lato w biżuterii w stylu boho

Początek lata. Zapewne Twoje myśli krążą już wokół wakacyjnych wyjazdów. Planujesz już spacery przy zachodzie słońca, górskie wędrówki, relaks na żaglach czy imprezy do białego rana? Zastanawiasz się jakie ubrania będę odpowiednie na tegoroczne wakacje? A masz już pomysł na biżuterię, która doda kobiecości Twoim wakacyjnym stylizacjom? Mam dla Ciebie propozycję biżuterii w stylu boho.

Czym jest styl boho?

Boho to styl w modzie damskiej, który łączy burzę hipisowskich kolorów, luz surferów i swobodę cygańskiej bohemy, tworząc tym samym niepowtarzalną oryginalność.  Został odkryty przez projektantów już w 2004 roku. Ale na przełomie 2016/2017 na dobre skradł kobiece serca.

Styl boho – w co się ubrać?

Długie luźne spódnice, futrzane kamizelki, jeansowe kurtki, kolorowe tuniki, szerokie paski, duże torebki i piękna, lekka i podkreślająca kobiecość biżuteria –  to nieodzowne elementy tego stylu. 

Styl boho to przede wszystkim otwartość na nowe. Łączenie pozornie nie pasujących do siebie elementów np. zwiewnej spódnicy, ciężkich botków i kolczyków wykonanych z piór, daje niepowtarzalny efekt. Niekonwencjonalne stylizacje w genialny sposób wyróżniają się na tle innych. Przy czym jednocześnie w fantastycznie sposób podkreślają kobiecość i delikatności. 

Jakie wybrać dodatki w stylu boho?

W stylu boho kluczowe znaczenie mają dodatki. Biżuteria to podstawa. Dużo biżuterii.  Wisior, korale zakładane jedne na drugie, efektowne długie wiszące kolczyki z piórkami, kolorowe bransoletki na gumce upiększone niepowtarzalnymi zawieszkami charms, które podkreślają indywidualny charakter stylizacji  – to właśnie kocha boho. Stylizacje boho bez wątpienia są wyznacznikiem odwagi, wygody i oryginalności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *