Biżuteria, która dopełni weselną kreację

Wesele to bez wątpienia jedna z najlepszych imprez, na jaką możemy zostać zaproszone. Niemniej jednak wesela, chociaż rządzą się swoimi prawami, w dalszym ciągu panie muszą prezentować się na takiej ceremonii prawdziwie wyjątkowo. Nie da się ukryć, że dobieranie weselnej kreacji jest prawdziwym wyzwaniem. Nie inaczej jest w przypadku, kiedy przychodzi moment na odpowiednie skomponowanie dodatków. Każda kobieta z pewnością wie, że nie jest to dla niej najłatwiejsze zadanie. Często najwięcej problemów sprawia dobór odpowiedniej biżuterii. Wobec tego na jakie biżuteryjne dodatki postawić w momencie, kiedy chcemy skomponować weselną kreację?

Wiszące kolczyki z wykończeniem z materiału

Pierwszym dodatkiem, którego z pewnością nie może zabraknąć podczas komponowania weselnej kreacji, są wiszące kolczyki z wykończeniem materiałowym. Dlaczego będą one idealnym uzupełnieniem praktycznie każdej kreacji. Dzięki magicznemu materiałowemu wykończeniu, które układa się na kształt niewielkiego kwiatu. Będą one pasowały zarówno do sukienek eleganckich w typie maxi, ale także do nieco krótszych i bardziej koktajlowych kreacji. W tym momencie jednak warto skupić się na wyborze odpowiedniego rozmiaru. Możemy bowiem zdecydować się na nieco krótsze modele, których materiałowe zapięcie będzie wystawało nieco poza płatek ucha, ale również możemy zdecydować się na długie modele co najmniej do linii ramion. W tym wypadku trzeba takie kolczyki dopasować do twarzy. Panie o twarzy owalnej oczywiście mogą wybrać oba rodzaje. Z kolei panie o twarzy trójkątnej i okrągłej, zdecydowanie lepiej będą się prezentować w długich modelach. Panie, których kształt twarzy przypomina kwadrat, powinny stawiać na opływowe i krótkie materiałowe zakończenie tego typu kolczyków.

Cienki lub gruby naszyjnik- delikatność i charakterność

Panie chyba świetnie zdają sobie sprawę z tego, że żadna weselna kreacja nie mogłaby być kompletna, w momencie kiedy nie zostanie dobrany do niej odpowiedni naszyjnik. Okazuje się, że prawdziwym hitem tego sezonu w modzie weselnej są naszyjniki skrajne- albo bardzo grube, albo bardzo cienkie. Oczywiście panie muszą je dopasować przede wszystkim do swojej kreacji. Cienkie naszyjniki, które składają się z kilku połączonych łańcuszków, idealnie sprawdzą się do zwiewnych i magicznych kreacji. Niemniej jednak modele nieco grubsze i bardziej masywne, dodadzą charakteru i wyjątkowości.

Bransoletka jako niezbędna ozdoba nadgarstkowa

Bransoletki są z pewnością jedną z bardziej niezwykłych ozdób kobiecego nadgarstka. Wobec tego nie może ich także zabraknąć w przypadku komponowania weselnej kreacji. Najlepiej sprawdzą się niewielkie i ozdobne bransoletki na sztywnym sznureczku z niewielką, wplecioną złotą lub srebrną zawieszką. Oczywiście można także zdecydować się na modele wykonane z uroczych, drobnych perełek, a co za tym idzie, ze względu na ogromne możliwości wyboru, panie nie będą mieć problemu z odpowiednią kompozycją weselną zarówno pod względem kreacji jak i biżuteryjnych dodatków. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *