3 sposoby na przyciągnięcie pozytywnych wibracji w codziennym życiu

W miarę upływu czasu ludzie nieuchronnie przekazują wibracje do swojego otoczenia. Tworzą dwukierunkowe połączenie, które pozwala innym wysyłać i odbierać energię. Niektóre wibracje będą z nimi rezonować a inne wręcz przeciwnie. 

Nie jesteś wyjątkiem od tego zjawiska. A jeśli w twoim życiu dzieje się teraz wiele negatywnych rzeczy, musisz wiedzieć, jak przyciągnąć pozytywne wibracje, aby wszystko poszło po twojej myśli.

Znaczenie dobrej energii

Być może zauważyłeś, jak obecność innych wpływa na twój nastrój, percepcję i zachowanie. Może to wynikać z ich wibracji – energii, którą naturalnie wydzielają.

Uważność na swój tok myśli i sposób, w jaki podchodzisz do innych, może pomóc poprawić twoje relacje i sposób, w jaki ludzie cię postrzegają. Ma to kluczowe znaczenie, zwłaszcza w miejscu pracy. Nie chciałbyś, aby Twoi współpracownicy unikali Cię z powodu negatywnych wibracji, które emitujesz.

Biorąc to pod uwagę, powinieneś doskonalić odpowiednią energię, ponieważ wpłynie to nie tylko na twoje uczucia, ale może również wpłynąć na innych. Twoje wibracje mogą promować ciepłą i przyjazną atmosferę lub wywołać konflikt i wrogość.

Nie wiem czy wiesz, ale także niektóre kamienie szlachetne wysyłają moc i energię. Niektóre z tych kryształów np. ametyst czy cytryn. Posiadanie jednego z nich może pozwoli Ci emanować jeszcze lepszą energią.

Środki do przyciągania i zbierania pozytywnych wibracji

Przy codziennych wyzwaniach życia, przypomnienie sobie o wysyłaniu dobrych wibracji do ludzi wokół może być trudne. Dlatego ważne jest, aby być proaktywnym i szukać sposobów na przyciągnięcie i zamanifestowanie tego rodzaju energii.

Aby dowiedzieć się, jak możesz przyciągać i gromadzić pozytywne wibracje, przeczytaj te trzy najczęstsze i najskuteczniejsze sposoby.

Zachowaj wdzięczność

Ludzki umysł jest potężny. Na przykład, jeśli zdecydujesz się skupić na myśleniu o dobrych rzeczach, ta myśl może wzmocnić i wpłynąć na to, jak postrzegasz pewne sytuacje. Ponieważ bycie wdzięcznym wywołuje dobre samopoczucie, utrzymywanie postawy wdzięczności może pozwolić ci konsekwentnie wypuszczać i przyciągać pozytywne wibracje. Jako bonus, wybranie bycia wdzięcznym pośród twoich obecnych trudności może pomóc ci sobie z tym poradzić. 

Aby zintegrować wdzięczność ze swoim życiem, poświęć czas na przemyślenia: ludzi, rzeczy, miejsc i możliwości, za które jesteś wdzięczny. Powinieneś także przeanalizować swoje osiągnięcia, sukcesy i wszystkie drobiazgi, które otrzymałeś od innych, ale które mogłeś przeoczyć. Wszystko to może pomóc Ci czuć się zadowolonym z życia i emitować pozytywne wibracje.

Ponadto możesz wyrobić sobie nawyk pisania każdego ranka wpisu do dziennika i priorytetyzować zapisywanie rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Weź pod uwagę nawet najdrobniejsze szczegóły, małe radości i małe wygrane. Zwrócenie uwagi na to wszystko może sprawić, że będziesz bardziej świadomy rzeczy, za które powinieneś być wdzięczny.

Rozpoczynając dzień od wdzięczności, możesz z łatwością promieniować dobrą energią do otaczających Cię ludzi, co pozwoli Ci otrzymać jej więcej. Kiedy napotykasz przeszkody w ciągu dnia, możesz przypomnieć sobie rzeczy, za które jesteś wdzięczny, pomagając ci szukać dobra i odrzucać zło.

Innym ćwiczeniem mentalnym jest praktykowanie afirmacji. Powtarzanie codziennej pozytywnej mantry może pomóc w przezwyciężeniu negatywności i zachowaniu optymizmu.

Uważaj na wibracje, które wysyłasz

Jeśli chcesz przyciągnąć pozytywne wibracje, najpierw musisz ocenić wibracje, które emitujesz. Nie możesz oczekiwać, że zdobędziesz dobrą energię, jeśli ciągle tworzysz ponurą atmosferę. Trudno jest wiedzieć, czy naprawdę wysyłasz dobre wibracje, ponieważ ludzie są stronniczy, jeśli chodzi o ich działania i postrzeganie siebie.

Najlepiej byłoby zapytać ludzi wokół ciebie, jak się czują, gdy są z tobą. Czy czują się dobrze, gdy spędzają z tobą czas? Czy czują się wyczerpani, gdy jesteś w pobliżu?

Wiadomo, że zdarzają się gorsze dni. Może zdarzyć się, że wtedy emanujesz złą energią, niezadowoleniem i smutkiem. Ta wibracja może zniechęcić ludzi do zbliżania się do Ciebie. W konsekwencji może to również wpłynąć na to, jak postrzegasz siebie i świat.

Niemniej jednak, jeśli wydajesz się przyciągać innych do siebie, najprawdopodobniej promieniujesz do nich pozytywnością. W miejscu pracy ten optymizm może zachęcić ludzi do współpracy z Tobą. W pewien sposób rozmowa z tobą może pomóc im napełnić zbiorniki energii.

W rezultacie ludzie chcą być blisko ciebie. Gdy wyślesz dobre wibracje, pozytywność powróci w różnych formach. Może to być poprzez relacje, możliwości, a nawet po prostu nowe spojrzenie na życie.

Odciąć toksyczne związki

Może się to wydawać nieszkodliwe, ale ludzie, którymi się otaczasz mogą wpływać na to, jak postrzegasz świat, zachowujesz się, myślisz, a nawet zachowujesz się. Negatywność jest zaraźliwa. Ich zachowanie może pozostać przy tobie. Możesz nawet odzwierciedlać ich złe nawyki, wpływając na twój entuzjazm, motywację i sposób, w jaki traktujesz innych.

Zwróć uwagę, że na świecie jest teraz tyle negatywności. Nie chcesz dodać tej samej ilości negatywności do swojego życia. To tylko sprawi, że poczujesz się wyczerpany, przygnębiony i ponury. Negatywne wibracje mogą również zakłócić poczucie szczęścia i spokoju.

Zrób sobie przysługę i zostaw relacje, które Ci nie służą. Trzymaj się z dala od rówieśników, którzy nieustannie bombardują Cię pesymistycznymi opiniami. Powinieneś także unikać członków rodziny, którzy konsekwentnie cię demotywują. Możesz nie być w stanie wyeliminować niektórych relacji, ale możesz je ograniczyć i chronić swoją energię.

Nie możesz otrzymać pozytywności, jeśli nie zrobisz dla niej miejsca. Aby łatwo pozwolić, aby dobre wibracje zamieszkały w twoim życiu, odrzuć toksyczne związki. Pielęgnuj zdrowe i dbaj o nie. Tworząc miejsce na nowe przyjaźnie, wybierz, komu pozwolisz dołączyć do swojego kręgu. Wszystko to może pomóc Ci stworzyć życie w otoczeniu ludzi, którzy będą Cię dopingować i dbać o Twoje samopoczucie.

Podsumowanie

Istnieje kilka sposobów na przyciągnięcie pozytywnych wibracji do swojego życia. Kiedy jesteś w stanie zbierać i rozszerzać tę dobrą energię, możesz z łatwością rozdawać ją innym. Ponadto, będąc pozytywnie nastawionym, możesz znaleźć sposoby na zdrowe radzenie sobie z trudnościami i zachowanie nadziei w życiu.

A ja zapraszam Cię do mojego pozytywnego świata. Dołącz do mnie na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *