Chokery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Choker – obroża na szyję

Choker, styl biżuteryjny opinający szyję, wydaje się podążać nową falą popularności. Chokery są stylowe, eleganckie i wszechstronne. Jeśli interesujesz się chokerami i zastanawiasz się, czy nadal możesz nosić chokery w 2022 r., odpowiedź brzmi: tak. Chokery są nadal bardzo modne.

Wielu celebrytów nosi chokery na szyjach, co nie tylko sprawia, że ​​chokery są stylowe, ale także ułatwia znalezienie inspiracji do stylizacji z wykorzystaniem naszyjnika obroży. W naszej ofercie znajdziesz chokery wykonane z rzemykowych tasiemek lub koronkowe wykonane na szydełku. Wszystkie wersje prezentują się bosko na szyi. Przy czym musisz pamiętać, że jeśli masz krótką szyję, choker nie jest dla Ciebie. W takim przypadku, kiedy założysz obrożę na szyję, będziesz wyglądać na mniejszą i ten mały dodatek może Cię pogrubić.

Chokery to naszyjniki, które ciasno przylegają do szyi. Często są wykonane z tkaniny i taki rodzaj chokerów najprzyjemniej się nosi. Ich konstrukcje wahają się od prostych zwykłych tasiemek do ozdobnych i często zawierają detale, takie jak cekiny, cyrkonie, perły lub wisiorki. Naszyjniki choker może być świetnym modnym dodatkiem, jeśli zostanie odpowiednio dobrany i noszony. Należy jednak pamiętać o kilku kluczowych kwestiach przy wyborze chokera.

Cholery w różny sposób się zapina. Niektóre mają łańcuszki przedłużające, dzięki czemu zapięcie można zaczepić na różnej długości. Niektóre mają przesuwny regulator, który można pociągnąć, aby dokręcić lub poluzować w zależności od kierunku, na przykład muszki. Inne są elastyczne, których nie można zmienić, ale można je rozciągnąć.

Sprawdź, jak wybrać odpowiedni choker

Sprawdź, który choker będzie najlepszy dla Ciebie