Kolczyki w stylu boho

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Być może słyszałeś ostatnio o biżuterii Boho lub stylu Boho, trendzie, który ostatnio zyskuje na popularności. A może zauważyłeś, że coraz więcej osób zaczyna nosić kolczyki w stylu boho o naturalnych i ziemskich motywach, a także ubrania i dodatki o neutralnych odcieniach i spokojnych kolorach. Coraz więcej osób zwraca się w stronę biżuterii Boho i ogólnego stylu Boho, jako trendu w kierunku prostszego, bardziej naturalnego spojrzenia na modę.

Niektórzy z Was prawdopodobnie już domyślili się, że „Boho” jest skrótem od „Bohemian”. Ten wyjątkowy styl pochodzi z ponad dwóch wieków temu, kiedy czeska biżuteria, odzież i ogólny styl sztuki zyskały na popularności w Europie. Najczęściej kojarzy się z artystami, intelektualistami, pisarzami i ludźmi, którzy wolą żyć w drodze w sposób niemal koczowniczy.

Kluczową cechą wizualną mody Boho jest to, że jest ona otwarta, wolna i naturalna. Styl Boho nie działa dobrze z jakimikolwiek ograniczeniami i ma wyrażać Twoją wewnętrzną wyjątkowość i indywidualność.

Mając to na uwadze, trudno opisać coś zbyt konkretnego na temat kolczyków Boho lub mody Boho, ponieważ wolność wyboru, która łamie normy, jest kluczową zasadą stylu Boho.