Kolczyki piórka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolczyki piórka

Kolczyki piórka to biżuteria handmade, która symbolizują lekkość, zwiewność i ulotność. Przeciwstawiają się grawitacji i  zachwycają swym pięknem. Niezależnie czy kolczyki wykonane są z trzech piórek czy z pojedynczych elementów, ręcznie tworzone kolczyki piórka zachwycają w każdej postaci.

Kolczyki z piór – odrobina historii

W starożytnych cywilizacjach pióra często kojarzyły się z niebem lub bogami nieba. Do teraz, kiedy znajdziemy piórko na ziemi, odbieramy je jako wiadomość z drugiej strony. A czasami nawet fantazjujemy, by rozłożyć skrzydła i poczuć maksimum swobody. Symbol pióra ma wiele znaczeń. Czy kobiety wybierające biżuterię z piór zwracają na to uwagę? Może tak być, ale kolczyki pióra to przede wszystkim piękna biżuteria w stylu boho.

Długie kolczyki piórka

Kolczyki piórka są niezwykle lekkie. Fantastycznie się je nosi, bo nie obciążają ucha. Długie kolczyki piórka sprawdzą się latem do pięknych zwiewnych sukienek. Falujące na wietrze kolczyki piórka zachwycają.

Biżuteria handmade z piórek sprawdzą się również jako eleganckie dodatki na wyjątkowe okazje. Możesz wybrać je także na prezent urodzinowy, na rocznicę czy na święta. Staraj się nie spać w kolczykach z piórek. Ocierane o poduszkę mogą się szybko zniszczyć. 

 

A czy wiesz jak nosić kolczyki z piórek? Przeczytaj o prostych zasadach.