Kolczyki kaboszony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Kolczyki kaboszony są idealne na każdą okazję. Prosty, klasyczny kształt pozwala na swobodne łączenie ich z innymi elementami biżuterii, ale unikalne wzornictwo potrafi zachwycić.

Chociaż same kolczyki kaboszony są bardzo malutki i lekkie, potrafią przyciągnąć wzrok. Jeśli szukasz prostych, nienachalnych kolczyków, kaboszony sprawdzą się idealnie. Wkrętki lub kolczyki na biglu angielskim są idealne na codzień, na oficjalne okazje. Dodają odrobinę koloru do Twojej podstawowej stylizacji.

Kiedy połączysz kolorowe kaboszony z ulubioną stonowaną sukienką stworzysz niepowtarzalny look. Pamiętaj, że biżuteria powinna być unikalnym sposobem na wyrażenie siebie. Kaboszony sprawdzą się idealnie w tej roli.

W naszej ofercie znajdziesz kolczyki kaboszony w kształcie koła na zamykanym biglu oraz kolczyki kaboszony prostokątne z otwartymi biglami. Wersja zapinanych kolczyków świetnie sprawdzi się dla tych osób, które mają tendencję do gubienia kolczyków. Dźwignia z tyłu sprawi, że nie zgubisz kolczyków. Kolczyki kaboszony są szalenie urocze!

Gdybym miała polecić Ci biżuterię, która dodaje artystycznego wdzięku każdej stylizacji, bez wahania poleciłabym Ci kolczyki kaboszony. Kolczyki kaboszony to delikatne printy, schowane za szklanym kaboszonem. Są delikatne i niezwykle kobiece. Kolczyki kaboszony wyróżnia wyjątkowe wykonanie i przesadna wręcz dbałość o szczegóły. Jest to niezwykłe rozwiązanie dla kobiet, które kochają piękne kolczyki. Kolczyki kaboszony to synonim wyjątkowej dbałości o szczegóły i detale. Jeżeli masz problem z nudnymi stylizacjami, chciałabyś dodać im wyrazu, to kolczyki kaboszony będą idealnym wyborem dla Ciebie.

Co wyróżnia kolczyki kaboszony? 

  • urocze printy – zwróć uwagę na obrazki, które znajdują się na kolczykach kaboszonach. Możesz potraktować je bardzo symbolicznie np. ptaki symbolizujące wolność, drzewa – bliskość z naturą, motyle – ulotność i lekkość
  • krótkie i lekkie kolczyki kaboszony pokochają kobiety, które nie lubią dużych ciężkich kolczyków. Są bardzo delikatne, ale jednocześnie tak charakterystyczne, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie
  • kolczyki posiadają zamykane bigle angielskie, dzięki którym nie zgubisz kolczyków

Być może zastanawiasz się czy kolczyki kaboszony są odpowiednie dla Ciebie? Oto dla kogo kolczyki kaboszony będą odpowiednie:

Dla artystycznych dusz, które cenią misterne wykonane produkty

Dla kobiet, które lubią otaczać się produktami, których nie można znaleźć z każdym przydrożnym sklepiku

Dla kobiet, które lubią kolczyki, ale nie przepadają za zbyt obszerną biżuterią.  Kolczyki kaboszony są malutkie i delikatne. Zaczynają się zaraz za płatkiem ucha i mają długość 1-1,5 cm.

Wybierz kolczyki kaboszony już teraz i dołącz do grona zadowolonych kobiet, które kochają artystyczną biżuterię.