Bransoletki z kokardką

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bransoletka z kokardką

 

Bransoletka z kokardą należy do kategorii bransoletek elastycznych. Ma ona bardzo wyrafinowany i elegancki styl i tak też prezentuje się na nadgarstku. Jest w pełni robiona ręcznie z taśmy rypsowej, czyli z wysokiej jakości taśmy ozdobnej często wykorzystywanej do produkcji lub zdobienia odzieży.

Mimo swojej prostej budowy i nie brzmiącego zbyt zachęcająco materiału, z którego bransoletka z kokardką jest wykonana, jest ona jak najbardziej warta zachodu.

Bransoletka jest bardzo lekka i delikatna, lekko i zwiewnie prezentuje się na dłoni, a przy tym jest widoczna oraz dodaje kobiecie klasy, elegancji i stylu. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, w których występuje, zdecydowanie nada się do każdej stylizacji, nie tylko wiosennej, ale też letniej i jesiennej.

Patrząc na rypsową elastyczną bransoletkę z kokardką możemy odnieść wrażenie, że została ona stworzona tylko i wyłącznie z myślą o młodych dziewczynkach szukających czegoś do ozdoby nadgarstka aby poczuć się doroślej, jednak nie ma nic bardziej mylnego. Prawdą jest, że ta elastyczna bransoletka bez dwóch zdań nada się na prezent dla córki, siostrzenicy, bratanicy, czy też siostry, aczkolwiek jest ona również w stu procentach dostosowana dla dojrzałych już kobiet.

Delikatny wzór z kokardą został stworzony przede wszystkim dla fanek minimalizmu oraz braku przepychu.

Sposób zakładania bransoletki zdecydowanie jest dużym plusem tego kroju, ponieważ przez elastyczną strukturę rypsu bransoletka z kokardą nie musi posiadać żadnego zapięcia czy wiązania. Wystarczy, że delikatnie rozciągnie się materiał, a ozdoba bez problemu wejdzie na dłoń.