Bransoletki z imieniem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bransoletki z imieniem

 

Bransoletki z imieniem są bardzo charakterystyczną formą biżuterii, ponieważ cała ich idea polega na posiadaniu własnego (bądź ważnej w naszym życiu osoby) imienia tworzonego z minimalistycznych koralików, na których jest napisana osobna literka, oraz ułożonych w taki sposób aby ułożyły się na bransoletce w taki sposób, żeby powstało odpowiednie imię. Koraliki te umieszczone są na sznurku, który ma za zadanie dopełnić całość wzoru.

Dużym plusem tego rodzaju biżuterii jest fakt, że sznurek, który składa się na większą część ozdoby ma regulowane wiązanie, dzięki któremu bransoletkę z imieniem można bez większego problemu dopasować do rozmiaru oraz kształtu nadgarstka.

 

Bransoletka z imieniem na prezent

Bransoletki z imieniem mogą być strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o prezent dla drugiej osoby bądź drobny upominek ze względu na swoją indywidualność i niepowtarzalność. Ludzie są istotami, które bardzo lubią i zdecydowanie doceniają personalizowane prezenty, a bransoletka z imieniem bez dwóch zdań taka właśnie jest.

 

Bransoletka z imieniem dla dziecka

Jeżeli nie masz pomysły na prezent dla swojego dziecka, ale wiesz, że uwielbia ono wszelakiego rodzaju biżuterię, to bransoletka z imieniem zdecydowanie spełni tutaj swoją rolę. Jest ona bowiem delikatna, przez co nie istnieje taka możliwość, że owa bransoletka podrażni bądź zadrapie skórę ręki dziecka. Kolory, w których bransoletka na sznurku z imieniem jest dostępna są naprawdę przeróżne, a gwarancja, że dziecko ucieszy się dostając świecidełko, nie dość, że ze swoim imieniem, to jeszcze na dodatek ze sznurkiem w jego ulubionym kolorze jest praktycznie stuprocentowa. Łatwy sposób zakładania bransoletki na nadgarstek również zdecydowanie przemawia tutaj na plus dla tego rodzaju ozdoby, a długotrwały okres żywotności oraz wytrzymałość bransoletki sprawi, że dziecko podczas zabawy nie będzie musiało martwić się, że bransoletka z imieniem gdzieś spadnie i się zgubi, czy też, że się zniszczy.