Bransoletki na gumce

Wyświetlanie 1–36 z 49 wyników

Bransoletki na gumce

 

Bransoletki na gumce mają bardzo rozbudowany zasięg działalności. Od bransoletek katsuki poprzez bransoletki z koralików na gumce aż po bransoletki z zawieszkami.

Bransoletki na gumce są bardzo wygodne w noszeniu, a przede wszystkim nie uciskają dłoni ani nie przeszkadzają w wykonywaniu zwykłych, codziennych czynności. Przy bransoletkach na gumce nie ma absolutnie żadnego problemu w zakładaniu ich, ponieważ dzięki elastyczności gumek, na których umieszczane są koraliki, nie ma potrzeby zamieszczania na bransoletkach zapięcia. Jedyne co należy zrobić to delikatnie rozciągnąć gumkę, a następnie przeciągnąć bransoletkę na nadgarstek.

Bransoletki z koralików na gumce należą do biżuterii bardzo uniwersalnej, można je założyć do jakiejkolwiek stylizacji, a te będą idealnie pasowały. Bardzo często do bransoletek na gumce z koralików dołączone są zawieszki o różnych kształtach, które swoją klasą dopełniają wyglądu całej stylizacji.

Ze względu na brak zapięcia, bransoletki na gumce są dosyć uniwersalne, ze względu na możliwość idealnego dopasowania się do kształtu i rozmiaru nadgarstka.

Bransoletki na gumce są również idealnym pomysłem jeżeli chodzi o prezent dla drugiej osoby. Szczególnie jeśli nie znamy rozmiaru jej nadgarstka, inwestując w bransoletkę na gumce mamy pewność, że będzie ona rozmiarowo pasowała, a gdy dobierzemy odpowiedni jej kolor, idealnie trafiając w gusta osoby, której chcemy sprawić przyjemność, można mieć wtedy pewność, że radość zostanie jeszcze bardziej spotęgowana.