Bransoletki katsuki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Kolorowe bransoletki z modeliny katsuki

 

Są to bransoletki na gumce wytworzone z cienkich krążków modeliny katsuki dostępnej w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Bransoletki katsuki dzięki swoim żywym kolorom idealnie nadadzą się na okres letni, współgrając z typowymi na ten czas stylizacjami. Bransoletki z modeliny są lekkie, dzięki czemu nie ma się poczucia obciążenia na nadgarstku. Dzięki swojej charakterystycznej budowie idealnie pasują zarówno do zwiewnych, letnich sukienek jak i do zwykłych sportowych stylizacji. Wielkim plusem kolorowych bransoletek z modeliny katsuki jest to, że pięknie prezentują się na lekko opalonej skórze.

 

Do czego można nosić bransoletki katsuki?

Bransoletki z modeliny katsuki przystosowane są przede wszystkim do stylizacji plażowych bądź takich w stylu boho. Krążki z modeliny umieszczone są na rozciągliwej gumce, dzięki czemu bransoletka idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka, nie powodując nadmiernego uciskania go oraz nie przeszkadzając w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym tych bransoletek na gumce, można dopasować je do przeróżnych looków, a ich charakterystyczny wygląd zdecydowanie kojarzy się z typowymi bransoletkami na lato zarówno na te słoneczne i ciepłe dni jak i na te bardziej pochmurne.

 

Dla kogo stworzone są bransoletki z modeliny katsuki?

Bransoletki z modeliny katsuki idealnie spełnią wymagania dotyczące biżuterii, wykreowane przez kobiety, które lubią odważnie podchodzić do łączenia ubioru z dobieranymi do niego dodatkami. Sprawdzą się również u kobiet przepadających za stylem boho. Ten rodzaj bransoletek jest jak najbardziej bezpieczny dla skóry oraz zapewnia komfort noszenia, a dzięki wyróżniających je jaskrawych kolorach, genialnie prezentują się na opalonych dłoniach oraz w połączeniu z żywymi odcieniami ubrań.