Biżuteria Madlin

biżuteria artystycznaJestem kobietą o wielu twarzach, tak samo jak każda z Was. Dlatego, aby wyrazić siebie postanowiłam zacząć tworzyć biżuterię artystyczną. Swoją przygodę z handmade zaczęłam w 2007 roku.
Nieustannie poszukując nowych wzorów i inspiracji zaglądam w różne rejony świata. Bo każda kobieta ma prawo dobrze wyglądać, czy to w zatłoczonym warszawskim metrze, czy obserwując zachód słońca nad morzem Egejskim.

Tworzę biżuterię handmade, która cechuje się niepowtarzalnością.

Stosuję różne kamienie i fabrykaty oraz techniki tworzenia. Nawet na życzenie Klientów staram się nie dublować wzorów biżuterii – chyba, że przygotowanie bliźniaczej bransoletki czy kolczyków ma szczególne uzasadnienie.

W każdą swoją pracę staram się włożyć “nową duszę”.

Biżuteria artystyczna podkreślająca kobiecość

Oprócz autorskiej biżuterii oferuję także inne dodatki przeznaczone zarówno do noszenia na co dzień jak i na wyjątkowe okazje. Jej zadaniem jest podkreślenie kobiecości każdej z nas. Ta biżuteria powinna sprawić, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Jaką biżuterię artystyczną znajdziesz w mojej ofercie?

Biżuteria Madlin w liczbach

  • 2 pokazy mody
  • 4 przeprowadzone warsztaty tworzenia biżuterii
  • 13 lat na rynku
  • Ponad 10 000 niepowtarzalnych wzorów biżuterii
  • Ponad 101 000 Klientów

Tworzenie biżuterii to moja pasja, z której nie potrafiłabym zrezygnować. Jako rękodzielnik dopieszczam każdą wytworzoną rzecz, ale jednocześnie chcę, aby moja biżuteria była przystępna cenowo.

Autorska biżuteria to nie wszystko

Oprócz tworzenia autorskiej biżuterii współpracuję także z rękodzielnikami, którzy tworzą biżuterię na moje zlecenie oraz z polskimi hurtowniami. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną: madlin.sklep@gmail.com

Znajdź mnie na Facebooku