Site icon Madlin

Rodzaje chokerów – sprawdź, który jest dla Ciebie

Chokery są dostępne w wielu stylach, kolorach i rodzajach. Choker nie musi być elegancką biżuterią. Możesz nosić go także na co dzień i zyskasz efektowny wygląd. Jaki choker będzie dla Ciebie najlepszy?

Wybierz kolor chokera, który najlepiej pasuje do Twojej karnacji

Przytrzymaj różnokolorowe tkaniny pod szyją i zwróć uwagę, które odcienie najlepiej pasują do Twojego koloru skóry. Niektóre kolory mogą powodować, że Twoja skóra będzie wyglądać na wyblakłą lub poplamioną. Po ustaleniu, jakie są te kolory, unikaj ich. Zawsze wybieraj najbardziej pasujące do Ciebie kolory.

Wybierz szykowny choker z tkaniny

Chokery z tkaniny po raz pierwszy stały się popularne w średniowieczu, kiedy kobiety ozdabiały szyję prostymi kawałkami aksamitu lub satyny. Ten wyjątkowy i lekki wybór znów stał się niezwykle popularny. Czarny, aksamitny choker z ćwiekami to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. 

Uzyskaj wygląd boho, dzięki szydełkowanemu chokerowi

Te elementy są wykonane ręcznie i wyglądają bardzo modnie i kreatywnie, zwłaszcza wśród tych, którzy uwielbiają ubierać się w stylu ulicznym. Połącz szydełkowany naszyjnik z długą spódnicą boho, aby uzyskać kobiecy i beztroski wygląd.

Wybierz elementy wykonane ze skóry, aksamitu lub koronki, aby uzyskać inspirowany gotykiem wyglądem

Prosty czarny naszyjnik wykonany z aksamitu lub koronki tworzy bardziej miękki gotycki wygląd, podczas gdy wersje skórzane mają nieco bardziej alternatywne krawędzie. Wersje aksamitne i koronkowe zwykle mają ozdoby, takie jak krople pereł, misterne łańcuszki, wiszące wisiorki, maleńkie różyczki z tkaniny, kamee, medaliony i klejnoty. Od bardzo prostych do niezwykle ozdobnych.

Wypróbuj metalowy naszyjnik, aby uzyskać odważny lub uporządkowany wygląd

Metalowe chokery są dostępne w różnych stylach i są wykonane z wielu różnych rodzajów metali. Jedną z najczęstszych odmian jest prosty, delikatny łańcuszek na szyję, który może z łatwością uzupełnić wiele różnych stylizacji. Istnieją również odważne elementy, takie jak szerokie złote lub srebrne paski, które mogą wywrzeć prawdziwy wpływ. 


Wybierz prosty pasek, aby uzyskać męski wygląd

Jeśli lubisz męski styl najlepiej wyglądają proste, solidne opaski – najczęściej wybierane wersje są wykonane ze skóry, liny lub konopi. Ci, którzy lubią modę punkową, będą świetnie wyglądać z chokerem w stylu obroży dla psa z ćwiekami

Exit mobile version